top of page
IMG_9044_done_web-2.JPG

Minust

 Elu viis mind kokku peeglkaameraga ja fotograafiaga 2014 aastal. See on olnud minule südamelähedane teekond ja mul on hea meel, et olen saanud nii palju ilusat ja siirast hetkede näol pildile püüda.  Minu elu osa on juba lapsepõlvest olnud nii hobused kui teised lemmikloomad ja just nendega seotud hetked on olnud minu kaamera ees enamuses.  Hindan seda võimalust mida annab fotograafia - otsida enda ümber ilu ning parimat vaatenurka. See õpetab märkama pisiasju mis muidu silma ei torkaks ning sellest saab elustiil. 

Kinnisvarafotograafisse sukeldusin 2021a ja see oli kiindumus esimeset silmapilgust. See ala on omamoodi rahustav ja kunstiline, kuid samas ka väljakutseid pakkuv. Objekt on küll staatiline kuid valgus mängib kaameraga ja tulemus on alati kui kunstiteos mida ise saab muuta ning mõjutada.

Koolitused

​Lisaks ajaga kogutud kogemustele täiendan ennast pidevalt ka erinevate foto- ja arhidektuurialaste koolitustega:

  •  Tallinna Majanduskool, 2022a, 72h täiendkoolituse õppekava "Fotograafia ja video loomine ettevõtte turustamiseks. 

  • Fotoluksi lühiseminar, 2022a, Janek Laanemäe "Kinnisvarafoto meistriklass".

  • Eesti Foto, 2024a, Stuudiofoto workshop Kaupo Kikasega.

  • Tallinna Tehnika Ülikool,  2024a,  EAV0013 Esitlustehnikad 3,  Fotograafia ja 3D programmid arhidektuuri õppekavast vabaainena. 

Tehnika

​Oma töös kasutan kvaliteetseid täiskaader hübriidkaameraid ning valgusjõulisi objektiive. See aitab tagada makimaalselt hea tulemuse ja piisavalt suure fotode resolutsiooni (max 6024x4024), et pildid oleks kasutatavad võimalikult laiades valdkondades alates sotsaalmeediast kuni trükisteni.  Kasutan kõrget dünaamilist ulatust (RAW) ja vajadusel lisavalgust välgu näol. Taevast püüan pilte drooniga mille kasutamiseks oman vastavat kategooria luba. 

Hepyy OÜ

registrikood: 16671133

E-mail:  helenpyymann@gmail.com

​Tel:  +372 5140096

Tegutsen: Keila, Tallinn, Harjumaa, Eesti

  • Helen Pyymann ticktok

Sinu sõnum on saadetud!

Minuga saab ühendust

bottom of page