top of page

Marise unistuste päev - kohtumine Smilersiga

MTÜ Little Dreamy tegemiste raames sain võimaluse tegutseda Heategevusfond Minu Unistuste Päev SA fotograafina. Oli siiralt hea meel kaasa aidata Marise unistuste päeva korraldamisele seda piltidena jäädvustades. Ka kuupäev oli maagiline - 11,11, Oli väga tore ja elamusterohke õhtu.

Suure Smilersi fännina oli Marise unistuseks kohtuda Hendrik Sal-Salleriga, Selline võimalus talle ka korraldati. See kohtumine oli planeeritud Marisele üllatusena, seda oli ka tema näost välja lugeda kui ta esmakordselt Sal-Sallerilt käepigistuse sai! Sal-Saller näitas Marisele oma erinevaid kitarre ning õpetas teda mängima lihtsamaid akorde, rääkis oma muusikuks saamise loost, niisama elust-olust ning andis soovitusi ja nõuandeid kuidas oma unistustele muuskamaailmas lähemale jõuda. Marisele lauldi privaatselt bändi heliproovis ette ka tema lemmiklugu.

Hendrik Sal-Saller ütles kuldsed sõnad "Muusika teeb ise juba kõik paremaks!"

Siirad ja suured tänud talle äärmiselt sooja ja sõbraliku kohtumise eest. Olles juba ennem tema muusika suur austaja siis kohtumine temaga ainult süvendas minu fänni staatust :) Seda ka siis ainult kõrvalseisjana ning läbi kaamerasilma vaadatuna!

Õhtu jätkus aroomikas ning hubases shokolaadipoekeses vanalinnas - Chocolalas. Chocolalas on müügil rahvusvaheliselt tunnustatud luksuslik Eesti käsitöö šokolaad. Maris ja tema pere said kätt harjutada suhkrukunstis ning muffinite kaunistamises, maitsta pakuti käsitöökomme ja kaunite muffinite kõrvale sooja teed. Kindlasti soovitan seda poekest külastada, te ei kahetse!

Kõigile korraldajatele suur tunnustus ning jõudu tegemistes ka edaspidiseks! Et ikka lastel rohkem rõõmu oleks! Valitud klõpsud sellest päevast leiate Albumite alt.

Rohkem Heategevusfond Minu Unistuste Päev SA kohta saate lugeda siit: http://www.minuunistustepaev.ee/

Imemaitsva shokolaadi leiad siit: http://www.chocolala.ee/?

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page